Arkadaşlar Merhaba 🧁

Sizlere bu ay göz makyajınızın olmazsa olması olan Avon True 5in1 Lash Gunius mascara ve kataloğumuza eklenen Yep yeni bir ürün Brow shocase kaş paletiyle tanıştıracağım .

✨✨AVON BROW SHOWCASE KAŞ PALETİ✨

SÜPER İKİLİ

omre efektli kaş paleti +iki uçlu kaş fırçası

Şimdi gelelim bir kaç uygulama bilgilerine✔️

Kaş farı ile daha dolgun ve kalın kaşlara sahip olmak istemez misin? Kim kalın kaşlara hayır diyebilir ki! Kaş kalemi, kaş maskarası derken şimdi de hayatımıza kaş farları girdi. Peki, kaş farı nedir?

Kaşlarının aralarındaki boşluklardan rahatsız olanlar, daha pürüzsüz ve kusursuz kaşlara sahip olmak isteyenler en kısa zamanda Avon Kaş Farı ile tanışmalılar. Kaş farını hayatımıza soktuğumuzdan beri, kaşlarımız daha düzgün görünüyor, hem de kuaföre gitmeden! Sen de kaş şekillendirme tüyolarını öğrenerek kaş makyajını en üst seviyelere taşıyabilirsin.

Kaş Palerimizi Birde Yakından Görün ✨✨

Kaşın doğal şekli, yapısı ne kadar kusursuz olursa olsun, biraz da olsa makyaj yapmak gerekiyor. Ve kaşlar için hazırlanan farlar, doğru rengi bulup onu abartısızca, doğru tekniklerle uyguladığınızda yüzünüzün ifadesini daha da güzelleştirip makyajı kusursuzca tamamlayacaktır.Avon Brown Show Kaş Fari tamda bunu ifade ediyor.Bu Adımlarla Uygulayın-Kaş makyajını, makyajın hangi adımında yapacağınız size kalmış. Fondöten ya da göz makyajını uygulamadan önce kaş makyajını yaparsanız bu gölgelendirmelerle de kaşı belirginleştirebilirsiniz. En son kaş farını kullanırsanız olabilecek bulaşmaları da temizleyip kapatmanız gerekecektir.-Kuru ve temiz kaşları bir kaş fırçasıyla tarayın ve elde etmek istediğiniz şekli verin.-Kaş farının rengi için kesinlikle saçlarınızı baz almayın. Gerekirse iki farklı renkle bulunan kaş farlarını karıştırarak kendi kaş renginizi bulabilirsiniz.

☝️☝️☝️☝️☝️

AVON TRUE 5İN ONE LASH GENİUS MASCARA 10ML✨

Bakışlar üzerinde olacak….

1 .DOLGUN HACİM 💪

2.UZUNLUK

3.TEK TEK AYIRMA

4.KİRPİKLERİ AYIRMA

5.SİMSİYAH ETKİ

Gözler kalbin aynası, kirpikler artistlerin aynısı! Hayal mi? Değil! Elimizin hamuru ile bugün güzelliğe bulaşalım istedik, yok hatta güzelliğe boğulalım desek daha doğru. Hava mis gibi, keyfimiz düne göre daha iyi. Yaz da bitiyor… gün güzellik günü! Daha önce sizinle ürünlerimizi paylaşmıştık hatırlarsanız. Ara ara devam edeceğiz hem seviyoruz böyle sırlar paylaşmayı hem de biliyorsunuz sürekli bir şey çıkıyor. Hatta geçenlerde duyduk bu sene Avon True Genius Mascara ve kaş farları çok modaymış. Bunun örneklerini bir araştıralım, paylaşacağız sizinle. Ama öncesinde şu kirpiklere bir açıklık getirelim. Takma kirpikmişçesine gür kirpiklerin minik birkaç sırrı var aslında. Ay çok yazdık, sadede geliyoruz durun 🙂

1.Adim: Maskarayı kökten uca doğru hiçbir kıvırma hamlesi yapmadan, dümdüz sürün. Aynı işlemi rimeliniz kurumadan, fırçayı yukarıdan aşağıya kirpik içlerinden geçirin. Cümle karışık gibi oldu ama görselde daha net belli olur 🙂

2.Adim: : Rimelin kurumasını bekleyin. Evet, evet bildiğiniz 10 – 15 saniye kurumasını bekleyin. Islak rimelin üzerine uygulanan kat, rimelde topaklanma yapar. Kuruduktan sonra sürerseniz daha tok bir görünüm elde edersiniz. Ancak dediğimiz gibi ne fazla, ne az 15 saniye yeter.

3.Adim: Kirpikleri birbirinden ayırmak için zikzak yöntemini deneyin. Bu yöntem sadece onları ayırmakla kalmaz aynı zamanda aralara sıkışmış yeni minik kirpiklerin de farkındalığını arttırır. Elinizle kaşınızı kaldırın, fırçayı yatay tutun ve sağa sola zikzak çizerek uygulayın.

4.Adim: Maskara fırçanızı kirpik uçlarınıza değdirin. Bu işlem, kirpiklerinizin daha uzun görünmesini sağlayacaktır. Dipten yukarı doğru kavrayınca biliyorsunuz uçları tam boyanmayabiliyor. İşte bu yöntem bunu engelleyecektir.

5.Adim: Örümcek bacağı görünümünü engellemek için alt kirpiklerinize yoğun rimel sürmekten kaçının. Bunun yerine fırçayı dik ya da çok hafif yatay şekilde tutarak, hafif dokunuşlar yapabilirsiniz.

6.Adim: BONUS/Rimel bu, kabında durduğu gibi durmuyor ve zamanla kuruyor. Eğer bunu geciktirmek istiyorsanız, rimeli kullanırken pompa yapmaktan kaçının. He baktınız kurudu, içine biraz badem yağı koyun; hem kirpiklerinizi besler hem de kuruluğunu alır. Bir müddet tabi, tercihen uzun süre aynı rimeli kullanmayın deriz.

Avon Bu İşi Biliyor ❣️❣️❣️

Kizlar bizlere ulaşıp daha çok bilgi almak isterseniz sizlerleyim

İster instagramdan ister bu sayfadan bizlere ulaşabilirsiniz ✨✨

Görüşmek üzere bizim için değerlisiniz #avonlaherseyguzel

22 YORUMLAR

  1. Sizi hep takip ediyorum İnstagram ve burada ve daha güzel olması dileğiyle herseyin kolay gelsin

    • Çok tesekur ederim @avonla_herseyguzel sayfasından da profil tanitimlarimdan fiyatlarina ulaşabilirsiniz tesekurler

      • Fiyat ve görseller icin sizlere yazdım müsait olduğunuzda harika olan paylaşımlarınızla kendim için de istiyorum kolay gelsin 😊

  2. Fikirlerine sonsuz güvendiğim satıcı 🥰tavsiye ettiği herşey çok güzel bunları da en yakın zamanda deneyeceğim ☺️

Comments are closed.