Cilt Bakımında Arı Sütü

7
avon cilt bakim-ari sutu-avon ucretsiz uyelik

Cilt Bakımında Arı Sütü

          Avon Cilt Bakım kategorisindeki ürünler, en doğru içeriklerin test ve analiz edilmeleriyle formüle edilir. Üretim tesisleri steril ve ileri teknoloji yöntemleri ile donatılmıştır. Yılların getirdiği tecrübenin de yansıması ile kullanıcıların beklentilerini karşılayacak düzeyde ürünlere ulaşılır. Cilt bakımında kullanılan içerikler, kalite seviyesinin yükselmesinde başlıca etkendir. Avon Cilt Bakım ürünleri için kullanılan birçok ürün vardır ve bunların en önemlilerinden biri arı sütüdür.

          Arı sütü, en değerli doğal ürünlerden biridir. Bal arılarının genç olanlarının salgı bezlerinde oluşan besine verilen isimdir aynı zamanda. Arı sütünün içeriğinde fosfor, biyotin, sülfür, A-D-E-H-K vitaminleri ile 9 B vitamininin tümü mevcuttur. Tüm bu vitamin ve maddeler cildin canlılık kazanmasında direkt etkiye sahiptir. Bakım ürünlerinde arı sütüne yer verilme sebebi de budur.

          Arı sütünün cilde faydalarından da söz edelim… Cilde canlılık kazandırmasının dışında, yaşlanma etkilerini azaltır arı sütü. Ciltte kuruluğu önler. Kırışma gibi istenmeyen durumların önüne geçer. İçeriğindeki vitamin ve mineraller kolajen üretimini artırır. Ciltte oluşan siyah nokta, döküntü, akne ve sivilcelere karşı önemli bir yardımcıdır. UVB ışını gibi cilde zarar veren unsurlara karşı koruma sağlar.

          Avon Cilt Bakım ürünlerinde arı sütü balm, krem ve losyon içeriklerinde kullanılır. Nemlendirici özelliği de bulunan bu ürünlerle en sağlıklı şekilde cilt bakımı yapılabilir. Bu sihirli besin, Avon Cilt Bakım kategorisi ürünlerinde en yüksek performansla yer bulur.

          Bir önceki yazımızCilt Bakımında Yanlış Bilinenleri okuyarak cilt bakımı ile ilgili daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Sorularınız için ana sayfamızdaki “iletişim” başlığına tıkladığınız takdirde en kısa sürede sizinle irtibat kurabiliriz.                                                   

          Avon Ücretsiz Üyelik fırsatını kullanarak Avon kayıt ve kampanya fırsatlarından sonuna kadar yararlanabilirsiniz. Avon Temsilcisi olarak ek iş ya da tam zamanlı olarak kariyer hedeflerinizi gerçekleştirebilmeniz mümkündür.