Avon Doğum Günü Paketleri

23
Avon Doğum Günü Paketleri

Avon Doğum Günü Paketleri

Avon, müşterilerinin güzelliklerini güzellik katmasının yanı sıra özel günlerinde de yanında olur. Uzun yıllar boyunca başarısını korumuş olmasının nedenleri arasında en önemlisi müşterileri ile kurduğu duygusal bağdır. Bu dünyaya katıldıktan sonra duygusal olarak da bir bağ kuracağınıza emin olabilirsiniz. Hayatınızın her alanında yanınızda olacak bu dünyada yer alabilmek için Avon kayıt formu yeterlidir. Kısa sürede oluşturacağınız ücretsiz üyelik ile hayatınızda bir farklılık yaratabilirsiniz. Hiçbir ücret ödemeden üyeliğinizi gerçekleştirebileceğiniz gibi ek gelir imkanından da faydalanabilirsiniz. Hiç hayal edemeyeceğiniz bir kariyere sahip olabilirsiniz. İstediğiniz kazancı esnek çalışma saatleri ile sağlayabilirsiniz. Bu tamamen sizin istemenize ve performansınıza bağlı. Üyeliğiniz sayesinde sayısız fırsatlardan yararlanabileceksiniz. Avon doğum günü paketleri fırsatları da oldukça uygun fiyatlar ile katalogda yer alıyor.

Avon Doğum Günü Paketleri

Güncel katalogda yer alan Avon doğum günü paketleri hem aslan kadınları hem de aslan erkekleri için iki gruptan oluşuyor. Aslan kadınları için olan grupta bulunan ürünlerin toplamda gerçek fiyatı 68,00TL. Ancak katalogda yer alan bu pakete 19,95TL indirimli fiyatı ile sahip olabilirsiniz. Toplamda 3 ürün yer alıyor. Secret Fantasy EDT, Avon Naturals ve Beyaz Çikolata Kokulu Duş Jeli ve Avon Naturals Çilek ve Beyaz Çikolata Kokulu Vücut Losyonu. Aslan erkekleri için hazırlanan grupta da 3 ürün bulunuyor. X-Series Quake EDT, Avon Senses 2 In 1 Power Fresh Saç ve Vücut Şampuanı ve On Duty Mineral Roll On Deodorant. Pakette bulunan ürünler 69,00TL yerine 19,95TL.

Avon Doğum Günü Paketleri

Online avon kayıt formu doldurarak oluşturacağınız üyeliğiniz ile iş hayatında yakalamak istediğiniz başarıyı yakalayarak, hayal edemeyeceğiniz kazanç sağlayabilirsiniz.

“Avon’a üye olmak istiyorum” diyorsanız ancak ücretsiz üyelik şartları, avantajları gibi bilgiler ile ilgili yeterli bilgiye sahip değilseniz yazılar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.