Avon K11 Katalog – Avon Kenzo Life

9
avon k11 katalog - avon-life-kenzo
avon k11 katalog - avon-life-kenzo

Güzellik ürünlerinin dünyadaki en önemli üreticilerinden olan Avon, güncellediği kataloglarla yeni ürünleri beğeninize sunar. Her zevke uygun seçenekler sunan bu kataloglar, yılın belli dönemlerinde indirimleri de kapsayacak şekilde tasarlanır… Son katalog olan Avon K11 Katalog u içerisinde yer alan ürünlerden en önemlisi ise “ Avon Life ” isimli parfüm serisi. Modacı Kenzo Takada nın tasarladığı ürün, önümüzdeki günlerde kesinlikle vazgeçilmez ürünler arasına girecek.

Hayatı güzel yaşayınsloganı ile ön plana çıkarılan Avon Life , güzelliğin hedeflendiği bu markayı yansıtan bir nitelik taşıyor. Avon K11 Katalog unda bu ürün koleksiyonu ile dünyadaki her kadına ulaşabilme imkanının yaratılmasını hedeflediğini belirtiyor Kenzo Takada. Avon bünyesi ve ekibiyle çalışarak ortak bir sonuçta birleşildiğini ifade ediyor ayrıca.

 

avon-life-avon-ucretsiz-uyelik

 

Avon Life serisi “ Avon Life EDP Kadın ” ve “ Avon Life EDT Erkek ” ürünlerini içeriyor. Parfümlerin içeriğinde yer alan menekşe, özel bir anlam ve aromaya sahip. Kenzo Takada ’nın pozitif ruh anlayışının simgesi olan çiçek, Mısır ve Fransa’nın Grasse şehrinde özel bir şekilde yetiştirilmekte.

Avon Life EDP Kadın Parfümü ’nde menekşe, nilüfer ve süsen çiçeği birlikteliği unutulmaz bir cazibe yaratıyor kadınlar için. Ferah kokusuyla yayıldığı ortama güzellik katan bu ürün şimdiden vazgeçilmezler arasında olmaya aday. Ürün fiyatı ise sadece 69,90 TL.

Avon Life EDT Erkek Parfümü ise menekşe, karabiber ve sedir ağacı karışımından oluşan muazzam bir ürün. Erkek kullanıcıların kullanmaya başladıktan itibaren Kenzo Takada ’yı minnetle anacağı ürün, tıpkı kadın parfümü gibi oldukça iddialı. Ürün, yine kadın parfümü ile aynı fiyata satışa sunuluyor.

Yenilenen katalogları takip ederek kolaylıkla ulaşabileceğiniz ürünler hakkında Avon Temsilcilerinden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Avon Ücretsiz Üyelik fırsatını yakalamanız halinde ise birçok avantajdan yararlanma şansını elde edebilir ve gelir elde edebilirsiniz.

Ana sayfamızdaki Ücretsiz Üyelik Formu ’nu doldurarak bize çok kısa bir sürede ulaşmanız mümkün! Samimi bir ekip içerisinde, Kenzo Takada ’nın da belirttiği üzere hayatı güzel yaşamayı hep birlikte mümkün kılabiliriz! Güzellik dolu günleri paylaşabilmek dileğiyle…