Avon K12 Kataloğu

15
avon k12 katalog-kadriye basaran

Avon K12 Kataloğu Sizlerle…

          Avon ürünleri, tüm dünya kadınlarının güzelliğine destek katacak kalitede üretilir. Yılın belli dönemlerinde düzenlenen kampanyalarla güncel ürünler herkesin beğenisine sunulur ayrıca. Her katalog ve kampanya öncesinde büyük bir heyecan yaşanır; hem çalışan, hem de müşteriler merakla beklerler bu dönemleri. İçerisinde bulunduğumuz dönem itibariyle ise Avon K12 Kataloğu yayınlanmış durumda. Günlerdir devam eden geri sayım son buldu ve birbirinden güzel ürünlerin yer aldığı Avon K12 Kataloğu yayınlandı. Cazip fırsat ürünleri milyonlarca kişinin güzelliğinde pay sahibi olacak; ekonomik ve kaliteli ürün kategorisine yeni bir katkı konulması da cabası üstelik.

          Avon K12 Kataloğu‘nda en çok ilgi çeken konu “Şanslı Ekim” kampanyası olacak. Zira 100’den fazla yıldızlı üründe 1, 2 ve 3 lira gibi inanılmaz fiyatların olduğu fırsat ürünleri yer alıyor. Buna ek olarak Süper Teklif, Saç Bakımı, Makyaj, Kişisel Bakım, Parfüm, Moda ve Cilt Bakımı kategorisindeki birçok ürün sahiplerini bulacak.

 

Kampanyaları mutlaka takip edin.

          Parfüm ve Vücut Spreyi‘nden oluşan, kadınlar için üretilen “Göz Alıcı Paket” gayet avantajlı bir teklif Avon K12 Kategorisi‘nde. Parfüm ve Roll On‘dan oluşan “Pozitif Paket” ise kişisel bakımına önem veren erkekler için ideal bir ürün.

          Avon Nutraeffects ürünü ise Cilt Bakım Ürünleri arasında dikkat çekiyor Avon K12 Kataloğu‘nda. 8 harika etkinin bir arada olduğu krem geliştirilmiş formülü ile mat görünüm elde etmenizi sağlıyor. Bu ürün, mükemmel bir görünüm kazanmak isteyenlerin favorisi olacak bir nitelik taşıyor ve oldukça uygun bir fiyatla satışta.

          Kısacası, Avon K12 Kataloğu beklentileri fazlasıyla karşılamış durumda ve sözünü ettiklerimizin dışındaki birçok ürün içeriyor. Avon Temsilcisi olanlar ise tüm bu ürün ve fırsatlardan daha fazla istifade edebilme ayrıcalığına sahip. Sitemizin ana sayfasında bulunan Avon Ücretsiz Üyelik Formu‘nu doldurup kayıt olarak siz de Avon Temsilcisi olabilirsiniz. Avon‘la ilgili yeni bilgi ve haberleri en doğru şekilde öğrenebilmek için sitemizi takip etmeye devam edin. Aramıza katılarak bu güzel dünyada yerinizi almak istediğinizde ise tek yapmanız gereken bize ulaşmak olacaktır.

          En güzel yenilikleri mutluluklarla ve birlikte karşılayabilmek dileğiyle…