Avon K12 Kataloğu – 2

20
avon k12 katalogunda-sac-bakimi

Avon K12 Kataloğu’nun Son Günleri

          Benzersiz kalitedeki ürünleriyle ait olduğu sektörde öncülük yapan Avon, çalışmalarını kesintisiz bir şekilde devam ettiriyor. Günler öncesinden başlayan Avon K12 Kataloğu heyecanı, kısa bir süre önce sevince dönüştü birdenbire. Güzelliği önemseyen ve değer veren herkes kampanyayı büyük bir ilgiyle karşıladı ve çevresiyle paylaştı çok geçmeden. Avon K12 Kataloğunda bulunan her ürün, markanın kalite ve güvencesini taşıyor. Birbirinden güzel ürünler arasından seçim yapmak da zor olabiliyor Avon K12 Kataloğunda. Birbirinden cazip indirimlerle her keseye hitap etmesi ise katalogun en göze çarpan tarafı.

          “Parisian Chic Vücut Losyonu”, Avon K12 Kataloğunda yer alan ürünlerden biri. Paris gibi stil olarak ün yapmış bir kentin zarafetini yaşıyorsunuz bu ürünü kullandığınızda. Yasemin, Ahududu ve Sandal ağacı birleşiminden oluşan ürüne 22.50 TL yerine sadece 13 TL’ye sahip olabiliyorsunuz üstelik.

          “Avon Glow Bronzlaştırıcı İnciler” ürünü ile cildinizin bronz ve ışıltılı bir görünüm kazanmasını sağlayabilirsiniz. Avon K12 Kataloğunda bulunan ürün 51 TL’lik fiyatından 22.95 TL gibi bir rakama düşmüş durumda.

          “Advanced Techniques Şampuan & Saç Kremi”, saçlarında kepeklenme sorunu yaşayanlar için üretilen bir ürün. Kullanmaya başladığınızdan itibaren kepek oluşumuyla mücadele ederek bu sorundan kurtulmanız için en büyük yardımcınız olacaktır. 10.65 TL’lik bu ürün ise 5.25 TL’ye satın alınabiliyor Avon K12 Kataloğunda.

          Avon Temsilcisi olarak bu fırsatlardan çok daha fazla istifade edebilirsiniz. Ana sayfamızdaki Avon Ücretsiz Üyelik linkine tıklayarak çok kısa bir süre içerisinde kendi işinizin sahibi olabilirsiniz. Blogumuzun bir önceki  Avon Temsilcisi Seviye Atlamayazısına göz atarak daha fazla bilgi sahibi olabilmeniz de mümkün.

          Fırsatlarla dolu Avon dünyasına katılarak siz de güzelliğe değer katabilir ve özgürlüğe yelken açabilirsiniz. Bu ortak çatı altında nice başarıların peşine birlikte düşebilmek dileğiyle…