Avon Temsilcisi Seviye Atlama

25
avon kayıt fırsatı-avon seviye atlama

Avon Temsilcisi Yükselme Tablosu

          Avon kayıt fırsatı, sektörün diğer unsurlarına nazaran çok daha büyük bir avantaj içerir. Zira Avon Ücretsiz Üyelik gibi benzerini bulmanın neredeyse imkansız olduğu bir olanak getirmektedir. Sitemizin ana sayfasında bulunan Avon Ücretsiz Üyelik Formu’nu doldurmanızın peşi sıra, dilediğiniz gibi şekillendirebileceğiniz bir kariyer başlangıcı yapmış olursunuz. Tecrübeli bir ekibin samimi desteği, ünü tüm dünyaya yayılmış bu marka içerisinde kat edeceğiniz mesafede en büyük yardımcınızdır. Avon kayıt fırsatı ile başladığınız yol, birçok ekonomik ve sosyal getiriyle birlikte devam ederek hayallerinize ulaştırır sizi. Avon Temsilcisi Seviye Atlama periyodu, Avon kayıt fırsatını yakalayanların söz konusu yolculuğunun somut örneğidir.

          Seviye atlama periyodunun ilk basamağına ulaşıp Satış Lideri olduğunuzda, 100 TL tutarında bir ödül kazanmış olursunuz. Uzman Lider seviyesine ulaştığınızda ise yine 100 TL kazanır ve bir sonraki kampanyada bu seviyenizi korursanız 200 TL’lik bir ödüle layık görülürsünüz. Sonraki seviyeler sırasıyla Bronz, Gümüş, Altın ve Platin Lider, Direktör, Kıdemli Direktör, Grup Direktörü, Koordinatör, Kıdemli Koordinatör ve Grup Koordinatörü seviyeleridir. Son seviye olan Grup Koordinatörü 1500 TL’lik ödül kazanır ve bir sonraki kampanyada seviyeyi koruduğu takdirde tam 3000 TL’lik bir ödüle hak kazanır.

          Avon Temsilcisi Seviye Atlama Tablosu, sitemizin ana sayfasında ayrıntılarıyla gösterilmiştir. Ana sayfamızın sağ üst köşesindeki “Kariyer” başlığına gittiğinizde, açılan pencereden “Seviye Atlama” alt başlığına tıklayarak sözünü ettiğimiz tabloyu inceleyebilirsiniz. Sitemizde son dönemin beklenen kampanyası Avon K12 Katalogu hakkındaki bilgiler de bilgi alabilmeniz için ilginize sunulmuştur. Blogumuzdaki Avon K12-Moda Kategorisi ve Duş Jelleriyazımızı inceleyerek daha çok fikir sahibi olabilirsiniz ayrıca.

          Avon kayıt fırsatı, ödüller ve mutluluklarla bezenmiş bir hayatın odağında olabilmenizi sağlar. Avon Temsilcisi olabilmek için Avon kayıt fırsatını kaçırmayın ve bu güzel dünyada siz de yerinizi alın. Bu dünyaya adım attığınız andan itibaren hayatınızın olumlu yönde değişmeye başladığını siz de fark edeceksiniz. Görüşmek dileğiyle…