Avon Kayıt Formu İle Bir Adım At

Avon Kayıt Formu İle Bir Adım At

Avon Kayıt Formu İle Bir Adım At

          Bir adım at senin bu hayat mottosu Avon’un çok anlamlı bir amaç için sayısız insanı harekete geçiren pembe hareket kampanyasına ait. Ancak aynı zamanda Avon kayıt formu avantajlarını da özetleyen bir cümle sayılır. Çünkü bir kadının hayatı en az başkaları için olduğu kadar kendisi için de yaşamasının değerini anlatır. Kendinizi adadığınız şeylerden ibaret olmadığınızı onları ihmal etmeden de kendiniz için çok şey yapabileceğinizi anlatır. Avon ücretsiz üyelik sayesinde her kadın Avon dünyasına attığı ilk adımdan itibaren daha cesur kendisini daha çok önemseyen ve kendi değerini keşfeden insanlara dönüşürler.

Avon Kayıt Formu İle Bir Adım At

          Pembe hareket ise Avon ücretsiz üyelik içinde olan bütün kazanç olanaklarından çok daha farklı bir oluşum aslında. Aynı zamanda ustaca hazırlanmış bir mobil uygulamanın da adıdır. Bu uygulamayı telefonunuza yükleyip kullanmaya başladığınızda yürüdüğünüz koştuğunuz bütün mesafeleri kolayca öğrenebiliyorsunuz. Böylece her gün ya da her yürüyüşünüzde her koşunuzda kaç adım attığınızı kaç kilometre yol aldığınızı anlık raporlarla görüyorsunuz. Avon kayıt formu aracılığıyla Avon temsilcisi olsanız da olmasanız da bu uygulama herkese açık ve herkes için ücretsizdir. Ama pembe hareket bundan ibaret değil. Öğrenen herkesin hemen şimdi Avon’a üye olmak istiyorum demesine sebep olacak özelliği attığınız her bir adımın bağış olarak kayda geçiyor olması.

          Avon, pembe hareket uygulaması kullanarak yürüdüğünüz, koştuğunuz her bir kilometre için meme kanseriyle mücadele fonuna 1 TL bağışta bulunuyor. Avon kayıt formu ile bir temsilcisi olabileceğiniz Avon dünyası uygulamayı kullanan her kişinin 30 bin kilometreye kadar her bir adımına karşılık bir lira bağış ile dünyayı değiştirecek sevgi ve umut tohumları ekiyor. Avon kayıt formu doldurarak üye olduğunuzda ise çok daha fazlası olduğunu fark edeceksiniz.

          Avon’a üye olmak istiyorum demek için onlarca sebebiniz var. Avon kayıt formu ile hemen kayıt olmak ise çok kolay.

          Avon ücretsiz üyelik size neler kazandıracak ve hayatınız nasıl değişecek öğrenmek isterseniz daha fazla bilgi için ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.