× Ana Sayfa Kayıt Bizden Kareler Kariyer Blog İletişim ----- Avon Kayıt Avon Ürünleri Temsilcilik Parfümler Cilt Bakımı Saç Bakımı
☰ Menü

AVON KAYIT FORMU

*Bu site resmi siteden bağımsız, Avon Lideri Kadriye KOÇ'a aittir. Bu siteden üye olarak, resmi siteden başvuru yaptığınızda otomatik olarak bir temsilciye atanmanız yerine, kendi temsilcinizi kendiniz seçme olanağından faydalanmış olursunuz.

*Kayıt için telefon ile arandığınızda, Avon'a Kayıt Olabilmeniz için gereken TC Kimlik numaranız sizden istenecektir.*Kaydol butonuna tıklayarak Gizlilik Politikamızı okuyup kabul etmiş olursunuz.

Avon Kayıt

Avon kayıt formu sayesinde hayatınıza yeni bir renk katabilirsiniz. Avon’un pembe, siyah ve beyaz tonları belki de aradığınız iş imkanlarını da sağlayacaktır size.

Avon’a kayıt olma nedeniniz ek gelir etmek olabilir. Mevcut çalışmakta olduğunuz işinizde çevrenizi kullanabilir, arkadaşlarınıza ürün tavsiyelerinde bulunabilirsiniz. Yani işinize mani olacak bir durum söz konusu değildir.

Avon’a kayıt olma sebebiniz sadece mevcut çevrenizde daha indirimli şekilde ürünlere ulaşmak da olabilir. %33’e varan kar fırsatları, bir dünya markasının ürünlerini almak için oldukça yüksek bir oran.

Bir de bunların ötesinde satışlarınızı büyütme şansınız da var. Eğer güzel rakamlar yakalarsanız lider olabilirsiniz! Kendinize güvenip, satış yapacağınıza inanırsanız, liderliğin mertebeleri arasında hızlı geçişler yapıp kendinizi yükseltebilirsiniz. Daha yüksek noktalarda daha çok kar edecek ve daha çok kazanacaksınız.

Siz yükseldikçe Avon size satışlarınızdan ettiğiniz karların haricinde armağanlar verecektir. Bunlar tatil ve otomobil gibi değerli hediyeler olabilir.

Kısacası Avon kayıt fırsatlarından yararlanmak size bir şey kaybettirmeyeceği gibi çok şeyler kazandırabilir. Bunun için ise ilk adım Avon Kayıt Formu’nu doldurmak!

Avon Ücretsiz Üyelik

Avon ücretsiz üyelik sistemi sayesinde, sizi masrafa sokacak başka bir şey yok. Sadece aldığınız ürünler ile ilgilenirsiniz.

Avon’da üyelik esnasında bir ücret ödemediğiniz gibi, aylık doldurmanız gereken bir satış kotası da bulunmamaktadır. Avon’a kayıt olduktan sonra üç katalog döneminde bir küçük sipariş vermeniz, Avon üyeliğinizin sonlanmamasını sağlar. Bu siparişler küçük ölçekte olabilir.

Avon, 100TL’ye kadar olan siparişlerinizde 10TL kargo ücreti ödemenizi isteyecektir. 100TL’yi geçtiğiniz takdirde sadece 3TL hizmet bedeli alınır. Aynı ay verdiğiniz 2. siparişlerde ise 40TL üzerinde sipariş verdiğiniz halde kargo ücreti ödemezsiniz.

Açıkladığımız gibi Avon ücretsiz üyelik sisteminde her şey açık ve ortada. Aklınıza takılan soruları basarannn@hotmail.com adresine e-posta yazarak, sosyal medya üzerinde Facebook ve Instagram üzerinden /ucretsizuyelikal adreslerini kullanıp mesaj atarak ya da +90 (537) 348 09 34 numaralı WhatsApp hattımızdan bize ulaşarak sorabilirsiniz.

Avon Temsilcisi Olmak

Dünyanın en büyük kozmetik firmalarından biri olan Avon, uluslararası büyük bir ağ kurmuş firmadır. Bu firmanın ürünlerini satarken aklınızda takılan bir şey olmamalı. Bir şeyden kasıt, ürünlerin sağlık konusunda tehlikeli bir durum teşkil edip etmeyeceği kuşkusudur.

Dünyaca çapında olmak büyük sorumluluklar gerektirir. Özel klinik ve laboratuvarlarda yapılan deneyler ile tüm ürünler profesyonelce test edilip, öyle müşterilere sunulur. Böylece alerjik ve zarar verici durumlar minimum seviyeye indirilmiş olur.

Avon dünyasına girdiğinizde sipariş verememe gibi bir tedirginliğiniz olmasın. Kozmetiğin artık neredeyse ihtiyaç olduğu günümüzde kendiniz için küçük bir ürün bile sipariş etmeniz, üç katalog dönemi boyunca üyeliğinizin aktif kalmasını sağlamaya yetecektir.

Avon temsilciliği, satış ağırlıklı bir iştir. Avon kayıt formunu doldurduktan sonra, önce şuna karar verin; kendiniz ve yakın çevrenize mi satış yapmayı düşünüyorsunuz? Yoksa çapı genişletip daha büyük satışlar yapmak mı? Eğer yakın çevrenizle kısıtlı kalacaksanız bu sizin için çok karlı bir hareket olacaktır. Zaten yaptığınız kozmetik masrafından kar etmiş olacaksınız. Ama derseniz ki ben işi büyütmek ve kendi işimin patronu olmak istiyorum! İşte o zaman ilk yapacağınız şey kendinize güvenmek olacaktır.

Avon Katalog

Avon katalog dönemleri Avon’cular arasında meşhurdur. Hele ki büyük düşünenler için! Belli yükselmeleri sağlayabilmek adına satış yapan temsilci ve liderlerin en büyük kılavuzu kataloglarıdır. Bu katalogları liderlerinizden edinebileceğiniz gibi, Avon’un resmi internet sitesinden online olarak da ulaşabilirsiniz. Ancak tabii ki online sistemde katalogları herkes görebilir. Bu sebeple Avon, katalogları temsilcilere ve liderlere daha önce ulaştırır ve plan-program yapmalarını sağlar.

Avon kataloglarında her dönem yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Bu sebeple her kataloğu takip etmek çok önemlidir. Fiyatların değişmesinden ziyade, kombin edilmiş ürünler de olabileceği için bazı ürünleri set halinde almak sizi çok daha kara geçirecektir.

Eğer online olarak takip ediyorsanız da Avon yeni katalog döneminin geri sayımını size resmi web sitesinden yapacaktır.

Yükselme ve Hediyeler

Avon kayıt formunu doldurduktan sonraki başlayan maceranızın devamını sizin hedefleriniz belirleyecektir. Kendi çapınızda alışveriş etmek ve yalnızca yakın çevrenize satış yapmak isteyebileceğiniz gibi, dışarıya açılıp, daha çok insana erişerek daha büyük kazançlar elde edebilirsiniz.

Dışarıya açılmak artık sadece gezmek dolaşmak ile sağlanmıyor hepimizin bildiği gibi. Çünkü artık hayatımızın içinde sosyal medya gibi bir gerçek var ve bu güçlü ağı kullandığımız müddetçe biz de güçlüyüz! Herkes kendi çevresini ve kendi kampanyalarını oluşturabilir.

Siz yükseldikçe Avon sizlere daha güzel imkanlar ve hediyeler sağlayacaktır. Hızlı başlangıç, seviye atlama ve koçluk ödülleri gibi ayrıntılı noktaları incelemek isterseniz, ana sayfamızdaki “Kariyer” başlığının üzerine gelmeniz yeterli olacaktır. Kazanç tablolarının ve Avon temsilcisi olmanın ayrıcalıklarının daha ayrıntılı anlatımını içeren bu tablolar sizi Avon kayıt formumuza doğru itecektir :)

- Sıkça Sorulan Sorular -

Bu kısımda Avon Üyeliği ile ilgili sorular yer almaktadır. Sizden gelen soruların büyük bir çoğunluğu oluşturduğu durumlarda, en çok gelen sorular burada yayınlanacaktır.Avon üyeliği ücretsizdir. Yani kayıt olmak için herhangi bir ücret ödemezsiniz.

Avon'a kayıt olmak için yukarıdaki formu eksiksiz doldurduğunuz halde, size telefon ile ulaşılacak ve T.C. kimlik numaranız istenecektir. Güvenlik için form üzerinden alınması yasak olan T.C. kimlik numarası, artık telefon yoluyla istenmektedir. Bilgilerin onaylanmasının ardından, temsilci numaranız bir aksilik olmadığı takdirde en geç 1 gün içerisinde oluşturulur ve bu konuda bilgilendirilirsiniz.

Avon satış temsilcisi olduktan sonra, doldurmanız gereken herhangi bir satış kotanız bulunmaz. Ancak üyeliğinizin iptal olmaması için 3 katalog dönemi içerisinde en az 1 adet ürün sipariş etmelisiniz. Bunu sağladığınız sürece üyeliğinizin düşme durumu söz konusu değildir.

Avon siparişlerinde 100TL altındaki siparişlerde kargo ücreti 10TL'dir. 100TL üzerinde sipariş verdiğiniz takdirde ise ödemenize toplam 3TL hizmet bedeli yansıyacaktır. 300TL ve üzeri verilen siparişlerde ise herhangi bir kargo ücreti talep edilmez. Ayrıca bir kampanya dönemi içerisinde ilk verdiğiniz sipariş tutarınız ne olursa olsun, 2. vereceğiniz 40TL ve üzeri siparişlerde kargo ücreti ödemezsiniz.
Bunların yanında, Avon siparişlerindeki kargo ücretleri, liderlik durumlarında, bulunduğunuz statüye göre de değişkenlik gösterebilir.

Avon'a kayıt olduktan sonra eğer amacınız yükselmek ise, anasayfamızdaki "Kariyer" başlığını incelemenizde fayda var. Yaptığınız satışlar doğrultusunda lider olabilmenizle ilgili ve liderlik statüsündeki seviyeler arası geçişlerle ilgili ayrıntılı bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

AVONa kayıt olmak gerçekten hayatınızı değiştirebilir. Avon temsilcisi olmak demek, çevrenizi genişletmek ve para kazanmak demektir. Yüksek kar oranları ve teşvik edici yükselme ödülleriyle Avon, hem hayatınızı kolaylaştıracak hem de yön verecektir.

Kozmetik kimyasal noktalardan destek aldığı için tehlike oluşturmaya müsait bir sektördür. Ancak Avon gibi büyük bir firmanın bu konuda en ufak bir hataya sebebiyet vermemek için büyük ar-ge çalışmaları yapıyor olmasının bilinmesi gerekir. Avon güzelliğinize değer katarken sağlığınızı ihmal etmez.

Avon ürünlerine Avon temsilcileri sayesinde ulaşılır. Ayrı olarak Avon'un resmi sitesi üzerinden de satış yapılmaktadır. Ancak bu satışlar da yine Avon temsilcileri aracılığı ile sizlere ulaşacaktır.

Tabii ki. Ana sayfamızdan iletişime geçebileceğin e-posta adresi ya da telefon numarasına ulaşabilirsin. Böylece aklına takılan soruları çabucak sorup, zaman kaybetmezsin.

Elbette. Avon, kendine bağlı tüm liderleri istedikleri lokasyonlardan temsilci bağlayabilmeleri için serbest bırakır. Bir kısıtlama olmadığı için sen de kendine uygun lideri seçebilirsin. Bunun için ipucu istersen de temsilcilerin web sayfalarını gezip, en çok bilgi veren, kendinden bahseden ve özenli olan lideri seçmek senin faydana olacaktır.

Avon, titizlikle planlanan ve teşvik edici kademelendirilen ilerleme sistemiyle, başarılı kişileri daima daha ileriye götürür. Bununla ilgili ayrıntılı bilgileri web sitemzin "Kariyer" sekmesini incelemende fayda var.

Avon katalogları tüm fırsatlardan haberdar olmanız için güzel bir rehber. Bu katalogları online olarak Avon resmi web sitesi üzerinden inceleyebilirsiniz. Öte yandan temsilciler bu kataloglara online erişime göre daha erken ulaşırlar. Daha da önemlisi eğer ürünleri yakından takip etmek istiyorsanız, Avon kataloglarını beklemeyin. Yapacağınız en güzel şey Avon'un sosyal medya medya hesaplarını takip etmek olacak. Hatta bazen Avon liderleri ya da Avon temsilcileri sosyal medya sayfalarında yeni veya fırsat ürünlerini çok hızlı takipçilerine aktarabilmekteler. Ancak bu fırsatları yakalasanız da en karlı durum Avon temsilcisi olduğunuzda gerçekleşecek. Bunun için de Avon Kayıt Formu'nu doldurmanız gerekecek.

Avon puanlarını çeşitli anlaşmalı kurumlar ile değerlendirebilirsiniz. Ancak bunun büyük örneği Hepsiburada ile anlaşmalı olunan AVONPARA imkanıdır. AVONPARA ile ilgili bilgi için "AVONPARA nedir ve nasıl kullanılır?" adlı yazımızı okuyabilirsiniz.

Avon, dünya çapında bir firma olduğundan aynı zamanda sorumluluk sahibi de bir firmadır. "El Ele Daha Güzeliz": Meme kanseri ile mücadele için başlatılmış bir projedir. "Döngüyü Kırıyoruz": Aile içi şiddete karşı yürütülen bir projedir. "Pembe Hareket": Spor ve meme kanseri ile mücadeleyi destekler. Aktif çalışan firma, dönem dönem farklı destek çalışmalarına da imza atmaktadır.

Eğer Avon temsilcisi iseniz, Avon'a borcunuz olmadığı takdirde zaten size katalog gönderilir. Bunun haricinde katalog isterseniz sipariş de edebilirsiniz. Ancak "internetten baksam yeterli" diyorsanız da Avon'un resmi sitesinden online kataloğa ulaşabilirsiniz.

Avon parfüm avcısı uygulaması sayesinde size sorulan sorulara cevap vererek kendinize en uygun parfümü kolayca keşfedebilirsiniz.

Advence Techniques, Avon’un saç bakımı için hazırladığı özel bir ürün gurubudur. Bu ürün gurubunda 100’e yakın saç bakım tekniği ürünü bulunur. Saçlarınız için ihtiyaç duyacağınız her şeyi bulabilirsiniz. Avon kayıt formu ile saç bakımı ürünlerinin tamamını yakından tanıyarak satışa başlayabilirsiniz.

Avonun sizin için hazırladığı sayısız kolaylıktan biri de fondöten seçimi konusunda. Avon fondöten seçici sayesinde online formda sorulara cevap vererek sizin için en ideal ürünü bulabilirsiniz.

Her katalog döneminde yayınlanan güncel katalogları Avon temsilcilerinden ya da internetten online olarak inceleyebilirsiniz. Avon temsilcisi iseniz firmanız adresinize size özel katalogları düzenli olarak gönderir.

Avon, özellikle cilt bakımı ve yaşlanma karşıtı ürünler konusunda hazırladığı ürünlerdeki başarısına dair bu ifadeye yer vermektedir. 25 Yıldır cilt bakımının geleceğini yaratıyoruz mottosunu gördüğünüzde bilirsiniz ki incelediğiniz ürün zamanının ötesinde ufuk açıcı ve yenilikçi bir üründür.

Ev eşyaları, spor aletleri, takılar, aksesuarlar, kıyafetler ve daha birçok çeşit Avon ürün kategorilerinde bulunuyor. Dönemsel küçük zücaciye eşyaları, çocuk bebek malzemeleri dekorasyon ürünleri hatta dönemsel olarak küçük ev elektroniği aletlerini de bulabilirsiniz.

Avon’un güncel indirimlerini öğrenmenin ve takip etmenin bir çok yolu var. Eğer bir müşteri iseniz temsilciniz sizi bilgilendirecektir. Eğer bir temsilci iseniz lideriniz size bütün indirimleri ve kampanyaları hatırlatabilir. Bunların yanı sıra sosyal medyada, web sitesinde, e-bültenlerde Avon’u takip ederek de hiçbir indirimi kaçırmayabilirsiniz.

Eğer anneniz Avon avantajlarını ve ayrıcalıklarını biliyor ve üye olmak istiyorsa üyelik işlemlerini onun yerine yaparak sürpriz hazırlayabilirsiniz. Bunun için kayıt formu sayfasında annenizin bilgileri ile başvuru yapabilirsiniz.

Ürün güvenliği ile ilgili testler hayvanlar üzerinde denenmemektedir. Avon, 25 yıl önce aldığı bir karar ile hayvan deneylerine son veren ilk büyük kozmetik şirketidir. Hayvan haklarına saygı konusu ise felsefesinin temel taşlarından birini oluşturmaktadır. Aynı zamanda hayvan kullanılmayan test metodlarının kullanımını sağlamaya çalışmaktadır.

Her insanın ten rengi farklıdır. Nasıl ki bir kadın her renk elbiseyi aynı şekilde üstünde taşıyamıyorsa her kokuyu da aynı şekilde taşıyamaz. Esmer tenli iseniz daha çok oryantal ve egzotik kokular tercih etmelisiniz. Sarışın, beyaz tenliyseniz çiçek kokuları size çok yakışır. Eğer kumralsanız yani buğday tene sahipseniz çiçek ve baharat karışımı kokuları tercih edebilirsiniz.

Online ödeme yapılan teslimatta sadece kredi kartı ile ödemeni gerçekletirebilirsiniz. Dilerseniz online temsilciden kargo ücreti ödemeden ürünlerinizi teslim alabilirsiniz. Kapıda ödeme ve banka kartı yoluyla ödeme seçeneğimiz bulunmuyor.