× Ana Sayfa Kayıt Bizden Kareler Kariyer Blog İletişim ----- Avon Kayıt Avon Ürünleri Temsilcilik Parfümler Cilt Bakımı Saç Bakımı
☰ Menü

AVON KAYIT FORMU

*Bu site resmi siteden bağımsız, Avon Lideri Kadriye KOÇ'a aittir. Bu siteden üye olarak, resmi siteden başvuru yaptığınızda otomatik olarak bir temsilciye atanmanız yerine, kendi temsilcinizi kendiniz seçme olanağından faydalanmış olursunuz.

*Kayıt için telefon ile arandığınızda, Avon'a Kayıt Olabilmeniz için gereken TC Kimlik numaranız sizden istenecektir.*Kaydol butonuna tıklayarak Gizlilik Politikamızı okuyup kabul etmiş olursunuz.

Avon Kayıt

Avon kayıt formu sayesinde hayatınıza yeni bir renk katabilirsiniz. Avon’un pembe, siyah ve beyaz tonları belki de aradığınız iş imkanlarını da sağlayacaktır size.

Avon’a kayıt olma nedeniniz ek gelir etmek olabilir. Mevcut çalışmakta olduğunuz işinizde çevrenizi kullanabilir, arkadaşlarınıza ürün tavsiyelerinde bulunabilirsiniz. Yani işinize mani olacak bir durum söz konusu değildir.

Avon’a kayıt olma sebebiniz sadece mevcut çevrenizde daha indirimli şekilde ürünlere ulaşmak da olabilir. %33’e varan kar fırsatları, bir dünya markasının ürünlerini almak için oldukça yüksek bir oran.

Bir de bunların ötesinde satışlarınızı büyütme şansınız da var. Eğer güzel rakamlar yakalarsanız lider olabilirsiniz! Kendinize güvenip, satış yapacağınıza inanırsanız, liderliğin mertebeleri arasında hızlı geçişler yapıp kendinizi yükseltebilirsiniz. Daha yüksek noktalarda daha çok kar edecek ve daha çok kazanacaksınız.

Siz yükseldikçe Avon size satışlarınızdan ettiğiniz karların haricinde armağanlar verecektir. Bunlar tatil ve otomobil gibi değerli hediyeler olabilir.

Kısacası Avon kayıt fırsatlarından yararlanmak size bir şey kaybettirmeyeceği gibi çok şeyler kazandırabilir. Bunun için ise ilk adım Avon Kayıt Formu’nu doldurmak!

Avon Ücretsiz Üyelik

Avon ücretsiz üyelik sistemi sayesinde, sizi masrafa sokacak başka bir şey yok. Sadece aldığınız ürünler ile ilgilenirsiniz.

Avon’da üyelik esnasında bir ücret ödemediğiniz gibi, aylık doldurmanız gereken bir satış kotası da bulunmamaktadır. Avon’a kayıt olduktan sonra üç katalog döneminde bir küçük sipariş vermeniz, Avon üyeliğinizin sonlanmamasını sağlar. Bu siparişler küçük ölçekte olabilir.

Avon, 100TL’ye kadar olan siparişlerinizde 10TL kargo ücreti ödemenizi isteyecektir. 100TL’yi geçtiğiniz takdirde sadece 3TL hizmet bedeli alınır. Aynı ay verdiğiniz 2. siparişlerde ise 40TL üzerinde sipariş verdiğiniz halde kargo ücreti ödemezsiniz.

Açıkladığımız gibi Avon ücretsiz üyelik sisteminde her şey açık ve ortada. Aklınıza takılan soruları basarannn@hotmail.com adresine e-posta yazarak, sosyal medya üzerinde Facebook ve Instagram üzerinden /ucretsizuyelikal adreslerini kullanıp mesaj atarak ya da +90 (537) 348 09 34 numaralı WhatsApp hattımızdan bize ulaşarak sorabilirsiniz.

Avon Temsilcisi Olmak

Dünyanın en büyük kozmetik firmalarından biri olan Avon, uluslararası büyük bir ağ kurmuş firmadır. Bu firmanın ürünlerini satarken aklınızda takılan bir şey olmamalı. Bir şeyden kasıt, ürünlerin sağlık konusunda tehlikeli bir durum teşkil edip etmeyeceği kuşkusudur.

Dünyaca çapında olmak büyük sorumluluklar gerektirir. Özel klinik ve laboratuvarlarda yapılan deneyler ile tüm ürünler profesyonelce test edilip, öyle müşterilere sunulur. Böylece alerjik ve zarar verici durumlar minimum seviyeye indirilmiş olur.

Avon dünyasına girdiğinizde sipariş verememe gibi bir tedirginliğiniz olmasın. Kozmetiğin artık neredeyse ihtiyaç olduğu günümüzde kendiniz için küçük bir ürün bile sipariş etmeniz, üç katalog dönemi boyunca üyeliğinizin aktif kalmasını sağlamaya yetecektir.

Avon temsilciliği, satış ağırlıklı bir iştir. Avon kayıt formunu doldurduktan sonra, önce şuna karar verin; kendiniz ve yakın çevrenize mi satış yapmayı düşünüyorsunuz? Yoksa çapı genişletip daha büyük satışlar yapmak mı? Eğer yakın çevrenizle kısıtlı kalacaksanız bu sizin için çok karlı bir hareket olacaktır. Zaten yaptığınız kozmetik masrafından kar etmiş olacaksınız. Ama derseniz ki ben işi büyütmek ve kendi işimin patronu olmak istiyorum! İşte o zaman ilk yapacağınız şey kendinize güvenmek olacaktır.

Avon Katalog

Avon katalog dönemleri Avon’cular arasında meşhurdur. Hele ki büyük düşünenler için! Belli yükselmeleri sağlayabilmek adına satış yapan temsilci ve liderlerin en büyük kılavuzu kataloglarıdır. Bu katalogları liderlerinizden edinebileceğiniz gibi, Avon’un resmi internet sitesinden online olarak da ulaşabilirsiniz. Ancak tabii ki online sistemde katalogları herkes görebilir. Bu sebeple Avon, katalogları temsilcilere ve liderlere daha önce ulaştırır ve plan-program yapmalarını sağlar.

Avon kataloglarında her dönem yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Bu sebeple her kataloğu takip etmek çok önemlidir. Fiyatların değişmesinden ziyade, kombin edilmiş ürünler de olabileceği için bazı ürünleri set halinde almak sizi çok daha kara geçirecektir.

Eğer online olarak takip ediyorsanız da Avon yeni katalog döneminin geri sayımını size resmi web sitesinden yapacaktır.

Yükselme ve Hediyeler

Avon kayıt formunu doldurduktan sonraki başlayan maceranızın devamını sizin hedefleriniz belirleyecektir. Kendi çapınızda alışveriş etmek ve yalnızca yakın çevrenize satış yapmak isteyebileceğiniz gibi, dışarıya açılıp, daha çok insana erişerek daha büyük kazançlar elde edebilirsiniz.

Dışarıya açılmak artık sadece gezmek dolaşmak ile sağlanmıyor hepimizin bildiği gibi. Çünkü artık hayatımızın içinde sosyal medya gibi bir gerçek var ve bu güçlü ağı kullandığımız müddetçe biz de güçlüyüz! Herkes kendi çevresini ve kendi kampanyalarını oluşturabilir.

Siz yükseldikçe Avon sizlere daha güzel imkanlar ve hediyeler sağlayacaktır. Hızlı başlangıç, seviye atlama ve koçluk ödülleri gibi ayrıntılı noktaları incelemek isterseniz, ana sayfamızdaki “Kariyer” başlığının üzerine gelmeniz yeterli olacaktır. Kazanç tablolarının ve Avon temsilcisi olmanın ayrıcalıklarının daha ayrıntılı anlatımını içeren bu tablolar sizi Avon kayıt formumuza doğru itecektir :)