Avon Kenzo Takada – Avon Life Parfümleri

14
avon kenzo-takada-kadriye-basaran
avon kenzo-takada-kadriye-basaran

Avon Kenzo işbirliği ile oluşturulan yeni Avon Life parfümleri uzun süreli etkisi ve efektif kokularıyla favoriniz olacak.

Güzelliğinizin en güzel tamamlayıcılarından biri de parfümlerdir. Kendinizi tarif eden karakterde ve hissiyatta çevrenize anlatmanın yolları arasında olan kokular, gün boyu sizinle olmasını istediğiniz bir bakım ürünleri bileşenidir.

Kokular her ten için farklı özellikler gösterebilir. Ya da siz farklı hissettiğiniz bir günde farklı bir parfüm ile sokağa çıkmak isteyebilirsiniz. Bunun için size yakışan ve iyi hissettiren farklı kokuları denemelisiniz. Ancak burada öncelikli etken sağlıktır. Bunun için mutlaka belirli testlerden geçmiş, sağlık açısından kötü bir etkeni olmayan, orjinal parfümleri tercih etmelisiniz. Avon, yıllardır parfümleri ile de ön planda olan köklü bir firmadır ve Avon ürünlerini kullanırken hiç bir kuşku duymanıza gerek yoktur. Tabii ki hiç bir zaman %100 kesinlikte onay vermek doğru değildir. İlaç sektöründe de olduğu gibi, her zaman istisnalar olabilir. Fakat büyük firmalar, kapsamlı ve ayrıntılı deneylerle çalıştıklarından, istatistiksel açıdan yan etki gibi kötü durumları minimuma indirmektedirler. Parfümler hakkında daha fazla bilgi almak için “Parfümler ve Dikkat Edilmesi Gerekenler” adlı yazımızı okuyabilirsiniz.

Dünyaca ünlü parfüm tasarımcısı ve modacı Kenzo Takada, Avon ile stratejik bir işbirliği yaparak, güzel kokan bir projeye imza attı. 1970 yılında Paris’te kurulan ve ürettiği etkili kokularla dünyaya adını duyuran Kenzo, Avon için özel parfümler tasarladı. Avon Kenzo işbirliği ile ortaya çıkan yeni ürünler, şimdilik erkek ve bayan olacak şekilde iki çeşitten oluşmakta ve bu parfümlerin yakın bir zamanda çeşitlerinin artacağı şimdiden konuşulmakta.

Avon‘un en gözde parfümlerinin arasında yer alacağı düşünülen Avon Life ürünlerine ulaşmak veya merak ettiğiniz tüm sorulara cevap almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca temsilcimiz olmak ve Avon ürünlerinin aktif satışında yer almak isterseniz ücretsiz üyelik formu ile kolayca AVONa kaydolabilirsiniz.