Parfüm Kullanımı İçin İpuçları

21
avon parfum serileri-parfumler hakkinda bilgiler-avon kayit

Parfüm Kullanımı İçin İpuçları

          Avon parfüm ürünleri, doğa hayvan ve insana duyulan saygı çerçevesinin dışına çıkmadan, yüksek standartlarda üretilir. 130 yıllık birikim ve tecrübenin kaçınılmaz getirisi olarak, bu bilinç düzeyinde en ufak bir sapmaya meydan verilmez. Üretim aşamasında çevreye ve canlılara zarar verilme olasılığı detaylı bir şekilde hesaplanmış ve bu mekanizmaya göre hareket edilmiştir. Bununla da yetinmeyen Avon, yer aldığı ülkelerin konuyla ilgili resmi birimlerini de bu duyarlılık konusunda bilgilendirmeyi ilke edinmiştir… Avon parfüm ürünleri bu titizlikle hazırlanırken, kullanıcıların da bazı hususlara dikkat etmeleri gerekir. Parfüm kullanımı için ipuçlarını değerlendirmek daha kaliteli, daha sağlıklı bir kullanım için son derece faydalı olacaktır.

          Parfüm seçimi elbette ki öncelikli husustur. Deneme yaparken en fazla dört kokuyu denemek sağlıklı seçim yapma şansını yükseltir. Parfümün sıkılacağı bölgenin temiz olmasına dikkat edilmelidir, zira buradaki gözeneklerin kapalı olmaması kokunun daha kolay emilmesini sağlar. Parfümü bileğinize sıktıktan sonra bir süre beklemeniz teninize uygunluğunu anlamanızı kolaylaştıracaktır. Eğer birden fazla parfüm deniyorsanız, mümkünse iki koku arasında kahve koklayabilirsiniz. Bu yöntem kokuların birbirine karışmasını önleyecektir.

Avon, hanımlardan ziyade erkekleri de düşünüyor.

          Erkek parfüm ürünlerinin seçiminde de benzer yöntemler geçerlidir. Parfüm bileğin iç kısımlarına sıkılmalı ve ten üzerinde deneme yönteminden vazgeçilmemelidir. Kağıtların üzerinde koklanarak yapılan seçimlerin yanıltıcı özelliğinden kaçınmak bu şekilde mümkündür.

          Parfümün doğru bölgeye sıkılması kokunun daha uzun süre etkili olmasını sağlar. Bunun için en elverişli bölgeler nabzın attığı bölgelerdir. Boyun bölgesi, bilekler, kulak arkası ve göğüs aralarını kullanarak bu sonucu elde edebilirsiniz.

          Parfümlerin güneşli ve sıcak yerlerde muhafaza edilmemesi içeriğin bozulmasını önler ve kullanım süresini uzatır.

          Ucuz ya da güvenilirliği kanıtlanmamış parfümler ciltte leke ve alerjik reaksiyon oluşturabileceği için kesinlikle uzak durulması gereken ürünlerdir.

          Avon parfüm ürünleri, kalite ve güvenilirlik açısından tüm beklentilerinizi karşılayacak kapasitede üretilir. Kendiniz ve sevdikleriniz için en ideal Avon parfümünü seçerek gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Blogumuzun bir önceki Avon Parfümlerinin Pozitif Etkisi yazısını okumanız bu konuda daha fazla fikir sahibi olmanızda yardımcı olacaktır.

          Ana sayfamızdaki “Avon Ücretsiz Üyelik Formu”nu doldurarak Avon kayıt avantajlarından siz de yararlanın. Avon Temsilcisi olarak yaptığınız güzel başlangıç, hayatınızda birçok kazanç kapısının ardına kadar aralanmasını sağlayacaktır.