Avon Parfüm Önerileri

24
avon parfum onerileri-avon ucretsiz uyelik

Avon Parfüm Önerileri

          Avon Parfüm seçenekleri, uygun fiyat ve kaliteli özellikleriyle tüm kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Avon katalogu içerisindeki ürünler arasında seçim yapmak zor olabiliyor kimi zaman ancak biraz tecrübe kazanmakla doğru seçim yapmak mümkün. Bu yazımızda Avon parfümlerinden güncel örnekler vererek seçim yapmanıza yardımcı olmaya çalışacağız.

          İlk olarak Avon Celebre Kadın EDT’yi önerebiliriz. Kış üzümü, beyaz şeftali ve beyaz çiçeklerden oluşan içeriğiyle çiçek ve meyve kokularına sahip bir ürün. 20 liralık bir indirimle 44 liraya sahip olabiliyorsunuz üstelik.

          Pur Blanca Kadın EDT ile en doğru Avon parfüm seçeneklerinden birini de tercih edebilirsiniz. Ylang-ylang, beyaz frezya ve beyaz çiçek birleşimiyle ortaya harika bir koku saçmak sizin elinizde. 64 lira olan fiyatı ise indirime girerek 51.20 liraya düşmüş durumda.

          Christian Lacroix Rouge Kadın EDP isimli ürünü Avon parfüm kategorisindeki fırsat ürünleri arasında gösterebiliriz. 96 lira iken 48 liraya düşmesiyle bunu hak ediyor zira. Üst notalarda beyaz biber, portakal ve kırmızı şakayık karışımı var. Orta notalarda ise erik çiçeği, su nilüferi ve osmanthus çiçeği devreye giriyor. Paçuli, kaşmir ve miskin alt notalarda görevli. Ürünün tasarımında dünyaca ünlü modacı Lacroix imzası olduğunu da belirtelim.

          Manolya, yasemin ve gardenya içeriğiyle dikkat çeken Avon Premiere Luxe Kadın EDP ise vazgeçilmez kategorisine alabileceğiniz Avon parfümlerinden. 90 liradan 72 liraya düşen fiyatı, gayet ekonomik bir teklif olarak geliyor önünüze.

          Simply Him Erkek EDT ise kuvvetli odunsu notaları ile su çiçeklerinin bir araya getirilmesiyle oluşturulmuş. 40 liradan 19.50 liraya düşen fiyatıyla erkekler için ideal bir ürün.

          Bir önceki yazımız Avon Parfüm Ürünlerinin İçeriklerini okuyarak daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

          Avon Ücretsiz Üyelik Formu, sitemizin ana sayfasında yer almaktadır. Avon kayıt fırsatlarını değerlendirmek için Avon Temsilcisi olmak sadece bir tık ötenizde.