Sahte Parfümleri Anlamak

1
20
Avon Parfüm - Sahte Parfümleri Anlamak-Avon Ücretsiz Üyelik

Avon Parfüm – Sahte Parfümleri Anlamak

          Avon Parfüm kategorisi ürünlerinin dünya çapında rağbet görmesi tesadüf eseri değildir. Avon, öncü marka olma bilinciyle yüz yılı aşkın bir süredir kalite ve yenilik konusundaki yatırım ve çalışmalarını sürdürür. Parfüm içerik ve notalarından tutun da, tasarım ve üretim aşamasına kadar büyük bir titizlik söz konusudur. Sektör içerisindeki en ünlü tasarımcılarla yapılan işbirliği, Avon Parfüm kullanıcılarının memnuniyetinin arka planındaki gizli kahramanlardır. Sahte parfüm kullanımı, ne yazık ki dikkatsizlik ya da ucuz fiyat gibi nedenlerle bazı kişilerin yöneldiği bir tutumdur ve bariz sakıncalar içerir. Sahte parfümleri anlamak için küçük detaylara dikkat etmeniz yeterli olacaktır.

          Çoğu sahte ürün, standartların dışındaki ambalajı ile kendini ele verir. Parfüm kutusunu çevreleyen jelatindeki yırtık, deforme ya da gevşeklikten bunu gözleyebilirsiniz. Avon Parfüm ürünlerindeki ambalajlamayla karşılaştırdığınızda da aynı gözlem yapılabilir.

          Parfüm şişelerinin içerisinde bulunduğu kutulardaki renk ve şekil farklılıkları, parfümü muhafaza eden kısmın yokluğu da parfümün sahte olduğunun işaretidir. Yine ambalaj ve ürün üzerindeki şekil ve yazıları karşılaştırdığınızda aynı sonuca varabilirsiniz. Avon Parfüm ürünleri bu kriterleri şüphelerinize yer bırakmaksızın karşılamaktadır.

          Şişe üzerinde çok belirgin renkler gördüğünüzde daima kuşkuyla yaklaşmanız yerinde olacaktır. Zira Avon Parfümlerinin de dahil olduğu ciddi markalar bu tip bir belirginliği tercih etmemektedir.

          Alacağınız parfümün kapağında herhangi bir sorunla karşılaştığınız takdirde de yine sahte ürün olması ihtimalini değerlendirebilirsiniz. Zira orijinal bir parfümün kapağı simetriye uygun bir şekilde tasarlanmaktadır.

          Blog sayfamızda yer verdiğimiz bir önceki Parfüm Kullanımında Beklentileryazımızı okuyarak Avon Parfüm ürünleri ile ilgili daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

          “Avon Ücretsiz Üyelik” fırsatından yararlanın ve Avon’a kayıt olun. Ana sayfamızdaki formu doldurarak bunu kolaylıkla yapabilirsiniz. Aynı sayfadaki Kariyerbaşlığında, bu işle neleri elde edebileceğinizle ilgili tablolar da mevcuttur.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here