avon ürünleri

Avon Ürünleri

Avon, çok sayıda ürün grubu ve yarattığı fırsat kampanyalarıyla “güzelliğe değer katar” sloganı uyarınca çalışmalarına devam etmektedir. Ürettiği ürünlere kendi ismini de veren Avon, birçok konuda olduğu gibi, bu konuda da bulunduğu sektörde yer edinen firmalar arasında birinci sırada yerini almayı başarmıştır. Avon ürünleri, 350’yi aşkın bilim insanı ve araştırma görevlisinin oluşturduğu bir AR-GE departmanında geliştirilmekte ve böylelikle ürünlerin kalite ile teknoloji açısından en üst seviyede olmaları amaçlanmaktadır.

Dünyanın birçok ülkesinde ürettiği ürünlerle kadın güzelliğine değer ve anlam katan Avon, Türkiye serüvenine başladığı 1993 yılından itibaren çok kısa süre içerisinde kadınların en çok tercih ettiği güzellik ürünü markası olmuştur. Avon ürünlerinin gördüğü rağbet hızla artış göstermiş ve bugün geldiğimiz noktada ise, sadece Avon ruj ürünü 1 dakika içerisinde 10 taneden fazla satın alınır olmuştur.

Avon ürünleri, çevre duyarlılığına azami oranda dikkat edilerek üretilir. Atık yönetimi gibi önemli bir hususa da aynı hassasiyetle yaklaşan Avon, kullandığı malzemelerde % 79 oranında geri dönüşüm elde etme başarısına ulaşmıştır. Türkiye nezdinde de çevre ile ilgili aynı hassasiyet gösterilmekte ve kağıt tüketiminin minimum seviyelerde kalmasına dikkat edilmektedir. Nitekim, ülkemizde verilmekte olan “Çevreci Tesis Ödülü” de Avon’un layık görüldüğü ödüllerden biridir.

Avon Ürün Grubu’nda makyaj, parfüm, kişisel bakım, cilt bakımı, saç bakımı, ev ürünleri, moda ürünleri, takı ve aksesuar gibi kategoriler başta olmak üzere birçok farklı kategori ve ürün yer almaktadır. Her biri en yüksek kalitede üretilen bu ürünlere ulaşabilmek için ilgili ürün kategorilerine bakılarak seçim yapılabilir.

Örneğin Avon Makyaj Kategorisi’nde dudak, yüz, göz, tırnak ve makyaj aksesuarları ile ilgili ürünler yer alır. Yine Avon Cilt Bakımı Kategorisi’nde ise göz çevresi bakımı, yüz nemlendiricileri, temizleyici ve tonik, maske ve peeling, pata krem, serum, losyon, güzellik yardımcıları, vücut bakımı, güneş bakım ürünleri, el ve dudak bakımı, çok amaçlı nemlendiriciler bulunur.

Avon, yukarıda da belirtildiği gibi, kendi ismini verdiği ürünlerin yanısıra Advance Techniques, Anew, Skin-So-Soft, Luxe, Naturals, Rare, Anew gibi birçok marka ile ürünlerinin tedarik edilmesini sağlamaktadır.

Eğer siz de Avon ücretsiz üyelik imkanıyla satış temsilcimiz olmak istiyorsanız Üyelik Formu’muzu inceleyebilirsiniz.