Grup Direktör Lideri Kadriye Başaran

Merhaba. Ucretsizuyelikal.com takım lideri olarak seni de büyüyen, güçlü ekibimizde görmek isteriz.

Altın Lider Aysun Gülaçtı

Sayısız başarılarınızı sevdiklerinizle kucaklayacağınız bir hikayede başrol oynamaya hazır mısınız?

Gümüş Lider Hanife Uydaşoğlu

Başkalarının başarısına seyirci kalmayın, gelin o başarıyı birlikte yakalayalım.

Gümüş Lider Gülay Baçan

Bizim ailemize katılmaya ne dersiniz? Gelin birlikte başaralım ve birlikte kazanalım. Bence sizler de yapabilirsiniz. 

Gümüş Lider Ayşe Bozcaada

Sen de başarıya giden yolda bu güçlü ekipte olmak ister misin?

Bronz Lider Özlem Salıkoç

Avon'un efsane kapılarını aralayarak birlikte fark yaratmaya var mısın?

Uzman Lider Salise Sıtkı

Kendi işinizin patronu olmak ister misiniz? Evet dediğinizi duyar gibiyim. Hadi o zaman siz de Avon ailesine katılın; hem kazanç elde edin, hem de muhteşem hediyelerin sahibi olun!

Satış Lideri Cennet Kurul

“Olmaz, yapamam” demeyin. Deneyin! Denemekle hiçbir şey kaybetmezsiniz. Ama çok şey kazanabilirsiniz.

Satış Lideri Nurcan Sezer

Siz de benim gibi “iyi ki Avon'u tanımışım” demek istiyorsanız, ben yapamam demeyin, deneyin pişman olmazsınız.

Uzman Lider Zehra Akbulut

Başarısız olmaktan korkmayın. Denememiş olmaktan korkun… Her geçen gün, gücüne güç katan bir ekipte olmaya ne dersin?

Yeni Kayıt

Eğer sen de Avon'a üye olup burada yer almak istersen Avon Kayıt Formu'ndan bize katılabilirsin.

Avon Üyelik Sistemi

Avon Üyelik

Avon üyelik sistemi, birçok dünya kozmetik dünya markasında olduğu gibi satış, hiyerarşi ve kazanç prensiplerine dayanır. Yani siz kazandıkça bağlı olduğunuz üst seviyeler de kazanır. Eğer üst seviyeler kazandıkça alt seviyedekilere yardım ediyorlarsa işte o zaman bir takım, ekip ruhu devreye girmiş olur.

Avon'a üye olarak nasıl kazanç elde ederim diye çok fazla sorular geliyor. Bir kere zaten yapılan iş satış. Satış yaptıkça para kazanacaksınız. E bu zaten bilinen bir şey. O zaman biraz detaylardan bahsedelim.

Avon Üyelik Fırsatları

Eğer siz de kozmetik ürünlerini bir ihtiyaç olarak görüyorsanız, Avon'a üye olmanın birçok faydası var. Sürekli satın aldığınız ve cildinize sürdüğünüz ürünler öncelikle uzun dönemde cilt sağlığınızda etkiler bırakabilir. Bu sebeple kullandığınız ürünlere çok dikkat etmelisiniz.

Bunlardan en tehlikelileri taklit ürünlerdir. İçlerinde ne olduğunu, neler kullanılarak yapıldığını asla bilemezsiniz. Bunlardan ziyade orjinal markalı ürünler kullanmalısınız.

Tabii ürünün en iyisi belki de en pahalısı olacaktır. Herkesin bütçesine göre ürün alması gerektiğini düşündüğümüzde, hem kalitenin olduğu hem de uygun fiyatlı ürünler bulmak zorlaşıyor. Ama burada bilinen bir gerçek var ki o da Avon'un bu konuda çok iddialı olduğu.

Avon üyelik fırsatları sayesinde katalogda gördüğünüz bir Avon ürününü %33'e varan indirimlerle satın alabilirsiniz. Bu, kalite etkenine de bakıldığında gayet yüksek bir oran.

Fırsatlar sadece %33 indirimle bitmiyor tabii ki. Avon zaten katalog dönemlerinde bazı ürünlerde ekstra kampanyalar uyguluyor. Eğer amacınız satışsa bu ürünlerden stok da çekebilirsiniz.

Avon Ürünlerini Kime Satacağım?

Şöyle bir gerçek var ki, tabii ki de kimse size havadan para vermeyecektir:) Bu tipteki yaklaşımlara aldanmayın. Avon üyelik sisteminde satış yaptıkça ve yeni üyeler bünyenize kattıkça para kazanacaksınız. Şimdi biraz bunları açıklayalım.

Önce kendinize alışveriş yapın.

Zaten bir ihtiyaç haline gelen kozmetik ürünlerini, uygun fiyata ve kalite çerçevesinde sahip olmak isterseniz Avon en güçlü aday.

Sonra çevrenizin ihtiyaçlarını sorun.

Eş, dost, okul arkadaşları, iş arkadaşları, kozmetik alışverişine ihtiyaç duyan herkese bir kolaylık yapın. Alışverişi kendi üzerinizden çevirin. Böylelikle hem kampanyalardan en iyi şekilde faydalanın. Hem kargo ücretlerini en aza indirin. Tek alışverişle birçok kişinin ihtiyacını görün. Aynı zamanda Avon indirim fırsatları sayesinde kar da etmiş olun. Örneğin; arkadaşınızın sevdiği ürünü sipariş veriyorsunuz. Avon da size o ürünü alırsanız 2.sini %80 indirimle veriyor olsun. 2. ürünü kendinize aldığınız takdirde stoğunuzu da arttırmış olursunuz.

Dışarı çıkın.

Buraya kadar her şey zaten oldukça günlük hayata dair. Ancak ufak tefek gelen ek gelirinizi, gelire çevirmek isterseniz bu satışları yeni insanlara yapmanız gerekecektir. Bunun için en bilinen yöntem mağazalarda, pazarda satış yapmak. Yeni yöntem ise interneti kullanmak.

İşte burası son zamanlarda çok önemli hale gelmiş durumda. Artık sosyalleşme, sosyal medya sayesinde sanal ortamda yapılabildiği için, kendi gücünüzü sosyal medyada da duyurabilirsiniz. Arkadaşlarınızı bir sayfa kurup, o sayfayı beğenmeye davet edebilirsiniz. Ya da sponsorlu reklamlar çıkabilirsiniz. Tabii ki dışarıda satış yapmanın maliyeti olduğu gibi internette satış yapmak da eğer reklam verecekseniz bir maliyet yaratacaktır. Ama tabi çevrenize ve arkadaşlarınıza güveniyorsanız, hiç reklam vermeden de Facebook-Instagram aracılığı ile ürün ve kampanyalarınızı duyurabilirsiniz.

Avon Üyelik Sistemi'nde Kendi İşinin Patronu Olmak Ne Demektir?

Kendinize aldınız, çevrenize sattınız, dışarı çıktınız, ürün satıyorsunuz. Ama daha fazlası yapılabilir mi onu merak ediyorsunuz. Elbette ki yapılır. Zaten Avon üyelik sisteminin esas özelliği budur.

Eğer gerçekten satış yapmaya niyetlendiyseniz, liderlik için başvuru yapabilirsiniz. Bu kriterleri sağlamak zor olmamakla birlikte onayı geldiği anda artık bir satış liderisiniz demektir.

Avon Satış Lideri olunca ne farkediyor? Kazançlar değişiyor mu?

Avon satış lideri olduğunuzda işler değişiyor. Artık eskisinden daha çok kazanmaya başlıyorsunuz. Artık sizinle birlikte çalışacak alt temsilciler yaratıp, bir ekip kurabilirsiniz. Bu ekip sayesinde, alt temsilcilerinizin yaptığı satışlardan da prim alacaksınız. Hatta onlar da eğer büyüyüp satış lideri olurlarsa, onların temsilcilerinin satışlarından da prim alacaksınız. Bu yolla 3 nesil boyunca prim almanız mümkün. Yani kurduğunuz takım ne kadar güçlü olursa o kadar çok kazanacaksınız demektir. Bununla ilgili ayrıntılı bilgiyi aşağıdaki tabloda inceleyebilirsiniz.

Avon satış liderliğinin kademeleri var. Bunlar satış lideri ile başlıyor. Ardından uzman lider, bronz lider, gümüş lider, altın lider, platin lider, direktör, kıdemli direktör, grup direktörü, koordinatör, kıdemli koordinatör ve grup koordinatörü şeklinde devam ediyor.

Avon Temsilcisi Kazanç Tablosu-Avon ÜyelikAvon üyelik sisteminin avantajları sadece ürünlerden alınan kar oranlarıyla bitmiyor. Liderlik basamakları arasındaki geçişlerde ekstra armağanlar veriyor Avon. Hatta grupların toplam satışlarından da ayrıca ödüller kazanıyorsunuz.

İşte bu sayede Avon üyelik sistemi kazancı katlanarak büyüyor. Ekibiniz ne kadar güçlüyse siz de o kadar güçlüsünüz demektir.

Avon Kayıt Formu

Avon üyelik sistemine dahil olmanız için, Avon'a üye olmanız gerekmektedir. Bu ücretsiz ve basit bir işlem. Normalde, Avon'un resmi sayfasından bu kaydı gerçekleştirebilirsiniz. Ancak bu yolla kendi takımınızı kendiniz seçme durumunuz yok. Avon sizi otomatik olarak bir temsilciye atayacaktır. Güçlü bir ekip olma ve hiç problemsiz alışveriş etmek istiyorsanız elbette tanıdığınız biri ile çalışmak isteyeceksiniz. Bunun yolu ise Google'a Avon Kayıt ya da Avon Üyelik yazıp birkaç sayfa gezmeniz ve kendinize en yakın hissettiğiniz kişiye üye olmanız.

Avon Kayıt Formu Esasları

Avon kayıt formunda sizden istenen bilgilerden en çekince yaratanı T.C. Kimlik Numarası'nın istenmesidir. Birçok kişi bundan çekinmekte. Tabii ki her yere verilmesi doğru değil bu numaranın. Ancak Avon, aldığınız tüm ürünleri size faturalı olarak gönderdiği için bunu istemek durumundadır.

Ucretsizuyelikal.com Avon Kayıt Formu

Ücretsizüyelikal takımına dahil olmanız için doldurmanız gereken Avon kayıt formu , aynı zamanda merak ettiğiniz birçok soruya cevap verir niteliktedir. Formun altında soru cevap şeklinde sıkça sorulan sorulara cevaplar verilmiştir. Tabii ki eğer bu soruların cevaplarını bizden duymak isterseniz, bize ulaşıp merak ettiğiniz her türlü soruyu sorabilirsiniz. Avon Üyelik Formu'nu doldurduğunuz zaman aranacak ve bilgilerinizin teyidi yapılacaktır. Bu görüşme ve sonrasında da tüm sorularınızı cevaplamaya hazırız.