Avon’dan Bir İlk: Mark Likit Ruj

5
33
Mark Likit Ruj

Avon’dan Bir İlk: Mark Likit Ruj

Avon’un yeni sayısı bugün çıktı. Yine yeni bir ürün ile Avon katalog karşımızda. Süreli olarak yenilenerek, başarısından ödün vermeyerek müşteri memnuniyetine her daim önemseyen Avon’un en yeni markası olan Mark kullanıcılarına yeni bir ürün sundu. Avon’dan Bir İlk: Mark Likit Ruj serisine bayılacaksınız. Hem uygun fiyatlı hem de harika tasarımlara sahip Avon Mark Avon kullanıcıların vazgeçilmezi oldu. Hem tasarımları hem de rengarenk makyaj ürünleri ile kadınların kalbini kazandı. Suya dayanıklı maskaraları, parıltılı göz farkları, rengarenk göz kalemleri, hafif formüllü fondötenleri ile Türkiye’de satışa çıkan Avon Mark, 2017 yazını adeta renklendirdi.

Mark Likit Ruj

Avon’un 29 Ağustos 2017 tarihinde çıkan yeni sayısı içerisinde yine, her zamanki gibi, birbirinden özel ve faklı fırsatları yer alıyor. En mükemmel fırsatı ise yeni satışa çıkarılmış olan Avon Mark Likit Ruj. 33,00TL olan fiyatı indirimli olarak 17,95TL. İddialı renklere sahip ve uzun saatler boyunca kalıcılığını koruyan bu yeni ruj serisi ile hem parlak hem de mat dudaklar elde etmek mümkün.

Yazın Trend Ruj Renkleri Avon Mark Likit Ruj Serisinde

Bu yazın en çok tercih edilen trend ruj renkleri arasında yer alan mor ve nude renkler de Mark Likit Ruj renkleri arasında yer alıyor. Aradığınız rengi bu seride bulabilirsiniz. Yazın Trend Ruj Renkleri Avon Mark Likit Ruj Serisinde. Özellikle en çok tercih edilen renklerin yer aldığı yeni likit ruj, Magnet Teknolojisi sayesinde akmayan ve topaklanmayan özelliğe sahip. Özellikle mat ruj sevenlerin en rahatsız olduğu durum, rujun belirli bir süre sonra topaklanmasıdır. Ancak Avon Mark yeni ürününde kullandığı formülü ile bu rahatsızlık yaratan duruma son veriyor. Yumuşacık sürümü ile dudaklarınızda bir rujun bile varlığını hissettirmeyecek teknolojiye sahip Avon Mark Likit Ruj, dudak bazı ve yoğun pigmentleri bir arada içeriyor.

Mark Likit Ruj

İsterseniz yoğun renkler ile kadifemsi görünüm için likit mat ruju tercih edebilirsiniz. İsterseniz de canlı renkler ile pürüzsüz görünüm için likit parlak ruju tercih edebilirsiniz. Elmas şeklindeki ruj fırçası ile kolayca kusursuz bir uygulama da sağlayabilirsiniz.

Makyaj ürünlerinde ilk öncelikle ürünün tasarımı müşteriyi etkiler. Nasıl bir ürün olduğu kadar nasıl bir tasarıma sahip olduğu da kadınlar için önemlidir. Avon Mark ürünlerinin özellikle tasarımları çok beğeniliyor. Yeni çıkan Avon Mark Likit Ruj tasarımı da çok zarif.

Mark Likit Ruj

Online Avon Kayıt Formu ile ücretsiz üyeliğinizi oluşturarak Avon’un yeni ürünlerini daha yakından keşfederek, tek tıkla sipariş edebilirsiniz.

Avon ile ilgili detaylı bilgi için yazılar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Özet
İnceleme Tarihi
Ürün Adı
Mark Likit Ruj
Ürün Puanı
51star1star1star1star1star

5 YORUMLAR

 1. Kusura bakmayın da bizi salak yerine koyuyorsunuz o firmanın sahibi olmadığını ne malum arkadaşlar böyle yalanlara inanmayın🤔😉😉😉Kadriye başaran😉😉

  • Merhaba,

   Biz kusura bakmayız da, esas siz kusura bakmayın yorumunuz gözüksün istedik:) Avon’un çalışma prensibini bilmediğiniz kesin. Okumanızı tavsiye ederiz.

   Ucretsizuyelikal.com ekibinin web sitesindesiniz şu an ve burası bir Avon Temsilcilik sitesidir.

  • İlk yorumdan anladığım kadarıyla emin olmadığınız bir konu hakkında akıl vermeye çalışmışsınız. Bu yüzden size katılmıyorum. Çünkü bu site hem Avon ile ilgili bilgilendirmelerin bulunduğu hem de ücretsiz üyeliğin gerçekleştiği bir site. Lütfen daha bilinçli ve daha uygun kelimeler ile yorumlar yapmaya çalışalım.

  • Merhaba Aleyna,

   Bize kafanıza takılan ve kandırıldığınızı hissettiğiniz konuyu anlatırsanız sizi aydınlatalım. Yalan ağır bir ithamdır. Bir fikriniz varsa bunu açıklamanız gerekir.

   Görüldüğü gibi olumsuz yorumlarınıza burada yer verip, bilmeyen arkadaşlara doğruları öğretmeye, göstermeye çalışıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here