Avon’dan Yeni Parfüm Avon Free

Avon’dan Yeni Parfüm: Avon Free

Avon’dan Yeni Parfüm: Avon Free

Avon’un parfümleri Türkiye’de en çok satılan parfümler arasında en başta yer alıyor, diyebiliriz. Birbirinden farklı parfümleri ile her zevke hitap eden parfümleri aynı zamanda her bütçeye uygun fiyatlara da sahip. Yıllardır başarısını koruması ile Türkiye’de en güvenilir kozmetik markası haline gelmesi bir tesadüf değil, bir başarıdır. Özellikle parfüm konusunda kendisini sürekli yenileyen Avon yine yeni bir parfüm ile karşımızda. Avon Kayıt Formu ile ücretsiz üyeliğini oluşturduktan sonra bu ürüne tek tıkla sahip olabilirsin. Hem de istediğin zaman istediğin yerden online olarak ürünü inceleyerek sipariş verebilirsin. Kendi yolunu çizmek senin için bir tutku ise Avon’dan Yeni Parfüm: Avon Free ’yi keşfetmelisin.

Avon’dan Yeni Parfüm Avon Free

 

Avon Free ile Kuralları Yık

Tabii ki de Avon yine şık bir tasarım ile karşımızda. Hem erkekler hem de kadınlar için ayrı olarak tasarlanan Avon Free kadınlar için pembe şişede erkekler için ise mavi renk şişede tasarlandı. Kendine güvenen ve kurallardan hoşlanmayan biri isen bu koku senin için! Sende Yeni Avon Free ile Kuralları Yık.

Heyecan verici kokuya sahip Avon Free Kadın EDP’nin üst notalarındaki manolya notaları ile çiçeksi modunu yükseltecek. Orta notalarındaki amber dokunuşları ile oryantal kokusu ortaya çıkacak. Bu koku ise sana gizem katacak. İşte tam da bir gizemli ve sıradan olmayan kadınların kokusu. Yeni şeyler denemeyi seviyorsan ve hayatı doyasıya yaşamayı seviyorsan bu koku tam da sana göre.

Avon Free Erkek EDT, özgür ruhlu ve ne istediğini bilen erkekler için mükemmel uyumlu notalardan yaratılan bir koku. Üst notalardaki aromatik misk ilk sıkıldığı an duygusal bir deneyim yaşatacak. Orta notalarındaki canlı zencefil notaları çekici kokusu ile alt notalardaki menekşe kokusu ile buluşunca mükemmel uyum ortaya çıkıyor.

Avon’dan Yeni Parfüm Avon Free

Bir insanın sesini veya yüzünü unutabilirsiniz. Ancak kokusunu unutmak o kadar da kolay değildir. Kendi teninize ve kişiliğinize uygun notalarla buluşturulmuş kokular kullanmanız sayesinde büyülemek istediğiniz herkesi büyüleyebilirsiniz.

Özgür kokusu ve mükemmel uyuma sahip notaları ile bu kokuyu hemen keşfetmelisin. Online Avon Kayıt Formu ile dilediğin zaman dilediğin yerde ürünü inceleyebilir ve tek tıkla sepetine atabilirsin. Ücretsiz üyeliğin ile sipariş adresine kadar gelsin.

Avon ürünleri veya ücretsiz üyelik hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız yazılar sayfamızda yer alan bilgilerden yararlanabilirsiniz.