Mark Magix Fondöten Bazı

24
Mark Magix Fondöten Bazı

Mark Magix Fondöten Bazı

Makyaj bazının hala neden gerekli olduğu gibi sorular çoğumuzun aklından geçiyor. Yeni yeni kullanımı artan makyaj bazları artık profesyonel makyajın vazgeçilmezi haline geldi. Kusursuz bir makyajın gereğini bir fondötenden önce makyaj bazı olduğunu artık kabullendik, diyebiliriz. Cildi pürüzsüz yaparak fondötenin kalıcılığını arttırarak, makyajı sabitleyen makyaj bazları için yüksek fiyatlar ödemenize gerek yok. Avon Mark Magix Fondöten Bazı yeni geliştirilmiş bir ürün. Avon Kayıt Formu sayesinden ücretsiz üyeliğinizi oluşturarak sizde indirimli olarak ihtiyacınız ürünleri online katalogdan inceleyerek sipariş edebilirsiniz.

Mark Magix Fondöten Bazı

Avon Mark Magix Fondöten Bazı cilt kusurlarını(akne, siyah nokta, sivilce vb) gizlemek konusunda yardımcıdırlar. Fondöten kullanırken homojen bir görünüm elde edebilmek pek de kolay değil. Yüzde ağırlık hissi veren fondötenler yanlış kullanım nedeniyle bu hissi vermektedir. İşte bunun önüne geçmek için tek ihtiyacınız makyaj bazı. Çünkü fondötenin kolayca dağıtılmasını sağlayarak homojen bir sonuç elde etmenize yardımcı olurlar. Makyaj bazı yani primer’lar makyaja başlamadan önce yüze ilk olarak sürülen bir üründür. Makyajın sabitlenmesini ve fondötenin daha rahat dağıtılmasına yardımcı olmasının yanı sıra cilde kadifemsi bir görüntüde kazandırır.

 

Mark Magix Fondöten Bazı ile Makyajınızın Kalıcılığını Arttırın!

Avon Mark Fondöten Bazı gün boyu cildinizin kusursuz görünmesini sağlayarak makyajınızın kalıcılığı arttırır. Aynı zamanda ton farklılıklarını kapatır ve gözeneklerin küçük görünmesini sağlar. Özellikle cildi kusurlu olan ve karma bir cilt tipine sahip olanlar için makyaj öncesi bir baz uygulaması en doğrusudur. Çünkü birçok fondöten cildi yağlandırıyor ve kısa zaman içerisinde etkisini kaybediyor. Ancak makyaj bazı gözenekleri de küçülttüğü için yağlı görüntüyü engelleyerek mat bir görüntü sağlıyor. Makyaj bazını yüzünüze tonik uyguladıktan sonra uygulamalısınız. Çünkü temiz bil cilde uygulanan bir ürün etkisini daha iyi olarak göstermektedir. Seçtiğiniz baz ise cilt tipinize uygun olmalıdır. Eğer çok kuru bir cildiniz var ise nemlendirici özelliğe sahip makyaj bazı kullanmalısınız. Cildi tazeleyen ve incimsi bir parlaklık veren Avon Mark Magix Fondöten Bazı ciltte doğal bir aydınlatma oluşturur. Yağlı his vermeyen hafif formülü ile tüm cilt tiplerine uygundur. İlk kullanımdan itibaren makyajınızın vazgeçilmez bir parçası olacak bu ürünü asla yanınızdan ayırmayacaksınız.

Mark Magix Fondöten Bazı

Online Avon Kayıt Formu ile cildinizin bakımı ve güzelliğinizi korumak için güzelliğinize değer katacak Avon ürünlerini indirimli olarak alabilirsiniz. Ayrıca sürekli olarak yenilenen birbirinden özel fırsatlar için ücretsiz üyeliğinizi gerçekleştirin.

Yazılar sayfamızdan Avon ürünleri ve üyeliği hakkında merak ettiklerinizin bilgisine ulaşabilirsiniz.